Hendek İnşaat Tadilat
Keşan Gençlik’i son sette geçen Hendekspor namağlup liderliğini sürdürdü

Hendekspor, Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde 14’ncü hafta karşılaşmasında deplasmanda Keşan Gençlik’in konuğu oldu. Sultanlar, maçta zorlanmasına karşın salondan 3-2 galip ayrılarak namağlup liderliğini devam ettirdi.

Son sette kazandı

Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde rüzgar gibi esen Hendekspor, deplasmanda Keşan Gençlik ile karşılaştı. Antrenör İdris Demir’in öğrencileri, grubun sayıf takımı önünde bir hayli zorlandı. Oyuncularının tamamına müsabakada şans veren Hendekspor, salondan 18-25, 25-20, 21-25, 22-22 ve 11-15’lik setlerle 3-2 galip ayrıldı. Hendekspor bu galibiyetle gruptaki 14’ncü maçını da kayıpsız olarak geçerek zirvedeki yerini sağlamlaştırdı.

Sonuçtan memnunum

Keşan Gençlik karşısında bir hayli zorlanmalarına rağmen kazanmayı bildiklerini belirten Hendekspor Antrenörü İdris Demir, yinede sonucun mutluluk verici olduğunu söyledi. Antrenör Demir, “Bizim için önemli olan kazanmaktı. Son sette de olsa bunu başardık. Kızlarım bir engeli daha geride bıraktı. Kalan maçlarda ayrı istikrarı sürdürerek 2.Lig’e çıkacağımıza inanıyorum” dedi.