Hendek Vadi Emlak

Diyanet Müfettişlerinden Musa ve Zinnet Özdemir çiftinin Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğünde Toplum Destekli Polislik hizmetleri memuru Yavuz ile Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş’ın yeğeni , Yılmaz ve Emine Baş’ın güzel kızları Fatma Baş  düzenlenen muhteşem nişan cemiyeti ile evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Düzce Park Saydam Düğün Salonunda Evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan Fatma ve Yavuz’u mesai arkadaşları, SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Kampüsü Güvenlik Müdürü Tamer Kebap , Din Görevlileri , sevenleri ve yakınları yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.

Evlilik yolunda ilk adımı atan Fatma ve Yavuz’un nişan yüzüklerini Yavuz Özdemir'in dayısı Müteahhit Hasan Algül takarak çifte çıktıkları yolda mutluluklar diledi.

Nişan yüzüklerinin takılmasının ardından Fatma ve Yavuz çifti gece boyunca mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevenleri ve yakınları ile bol bol eğlenerek keyifle zaman geçirdiler.

Haberhendek ailesi olarak Fatma ve Yavuz’a çıktıkları evlilik yolunun hayırlı olmasını temenni eder mutluluklar dileriz.