Güler ailesinin mutlu günü

Saadet-Fatih Güler'in nikah şahitliğini, Sakarya Adliyesi Hâkimi Tarık Bingöl, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Hendek İlçe Müftüsü Abdurahman Şahin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şenay Sakal ve gelin hanımın arkadaşları yaptı.

Saadet- Fatih Güler çiftinin nikâh törenine, Belediye başkanı İrfan Püsküllü, 27. Dönem MHP milletvekili Muhammet Levent Bülbül, MHP İlçe başkanı Turgut Babaoğlu, İYİ Parti İlçe başkanı Fatih Bayındır, 25.Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci,   Meclis üyeleri, STK Yöneticileri, dost ve akrabaları katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkan vekili Şenay Sakal, kısa bir konuşma yaptı. Başkan Şenay Sakal; "Merhum hocamız Ekrem Güleri rahmetle anıyorum. Ona sadece ben değil, tüm Hendek sevgi ve saygı besliyor. Ekrem hocamız hutbe verirken heyecandan titrerdik. Güler ailesinin Ekrem hocadan ötürü bende ayrı bir değeri vardır. Gençlerimizi çıktıkları evlilik yolunda tebrik ederken, merhum Ekrem hocamızı da minnet, saygı ve rahmetle anıyorum." Diye konuştu.

Hâkim Tarık Bingöl, nikâh töreni sonunda kısa bir konuşma yaparak, genç çifte iki cihanda mutluluklar dileyerek, nikâh cüzdanını gelin hanıma takdim etti.

Törene Katılan 25. Dönem milletvekili Ali İnce Yaptığı selamlama konuşmasında Merhum Ekrem Güler hocayı hayırla yad etti ve oğlu Fatih Güler’e mutluluklar diledi.

Damadın amcası Ayhan Güler, nikâh töreni sonrası nikâh şahitlerine, nikah törenine katılan tüm konuklara teşekkür ederken Nikaha iştirak eden 27. Dönem Milletvekili levent Bülbül ve MHP ilçe başkanı Turgut Babaoğlu’na teşekkür etti.

Kısa bir konuşma yapan Levent Bülbül Nikâh töreninin hayırlı olması dileklerini iletti.

Nikâha katılan konuklara yemek ikram edildi, Resim çekimleri ile Nikah töreni sona erdi.