Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri ve birinci derece yakınlarına avantaj sağlayan protokol, Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi Tuğba Çakır ve Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel arasında imzalandı.

Yapılan protokole göre, Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odasına bağlı üyeler ve birinci derece yakınlarına muayene, tetkik, lazer ameliyat, genel ve özellikli ameliyatlar konusunda kurumsal anlaşma yapıldı.

Dünya Göz Hastanesi Temsilcisi Tuğba Çakır ve Hendek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel yaptığı açıklamada “odaya bağlı üyelerimizin ve birinci derece yakınlarının söz konusu protokolden yararlanmaları için herhangi bir evrak yada kimlik gerektirmeden oda üyesi olduklarını belirtmeleri yeterli olacağını belirttiler.

Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel oda üyelerine yapılacak olan avantajlı uygulamadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tarz uygulamaların artması gerektiğini ve bu tür protokollere ihtiyaç duyulan ve esnafa fayda sağlayacak her alanda devam edeceklerini belirttiler.