Hendek İnşaat Tadilat

AKP’nin panik içinde yaptığı son hamleler sonucu değiştirmeyecektir” dedi. Acartürk’ün ziyaret ettiği esnaf ise “Biz kararımızı çoktan verdik. Siz yeter ki sandığa sahip çıkın” dediler.

 

ZİYARET

MHP Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, Erenler ilçesindeki sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti. İl Başkanı Levent Bülbül ve Avusturya Türk Federasyonları Genel Başkanı Ali Can’ın da katıldığı ziyaretlerde Acartürk, esnaf ile tek tek tokalaşarak Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek istedi.

 

SANDIĞA SAHİP ÇIKIN

MHP’li heyetin gördüğü ilgi ise oldukça yüksek oldu. Kendilerinden destek isteyen Acartürk ve beraberindekilere kararlarını verdiklerini ifade eden esnaf, “Biz kararımızı verdik. Ülkemizin sokulduğu bu kötü durumdan bir an önce çıkması gerekiyor. Bunun için MHP’ye oylarımızı vereceğiz. Yeter ki siz de sandıklara sahip çıkın” diye konuştular.

 

ÖNLEMLERİ ALDIK        

MHP Milletvekili adayı Alirıza Acartürk ile İl Başkanı Levent Bülbül ise tüm hazırlıkları yaptıklarını ifade ederlerken “milletimizde yaygın olarak bu endişe var. AKP’den her şeyi bekledikleri için oylarının da çalınacağından şüphe ediyorlar. Ama biz her türlü önlemi aldık. Ülkemizin ve Sakarya’mızın aydınlık geleceğine atılan her oyun sonuna kadar takipçisi olacağız” dediler.

 

GÜÇLÜLERİN DEĞİL HAKLILARIN İKTİDARI GELİYOR

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, anket sonuçlarına bakıldığında AKP iktidarının sonunun geldiğinin görüldüğünü ifade ederek, “Büyük bir panik içindeler. Çünkü artık arkalarına uluslar arası güçler ve sermayeyi alan güçlülerin değil, haklıların iktidarı gelmektedir. Milletin gerçek iktidarının karşısında hesap verecek olanlar, şimdiden kaçış hazırlıklarına başlamışlardır.” Diye konuştu.

 

OKKALI BİR TOKAT YİYECEKLER

AKP’nin son çırpınışlarının sonucu değiştirmeyeceğini de vurgulayan Acartürk, “Yeniden Karagöz Hacivat oynamaya başladılar. Ülkenin tartışılması gereken bunca sorunu varken, iktidarı ve ana muhalefeti meydanlarda altın kaplama tuvaletten bahsediyorlar. Milletimiz ile dalga geçen İktidar ve Ana Muhalefet bu seçimde okkalı bir tokat yiyeceklerdir. Bu tokattan sonra da kendilerine gelebilirler mi bilemiyoruz” dedi.