Hendek Vadi Emlak
Hendek’te 45 yıl Berber Esnaflığı yapan Eski Berberler Odası Başkanı Ümit Duman Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.Lenf Kanseri olan eski Hendek Berberler Odası Başkanı Ümit Duman’a ilik nakli yapıldı. Başarılı geçen  ilik nakli sonrası Duman’a Doktorları tarafından 3 ay ziyaretçi yasağı getirildi.

İlçenin en eski Berber esnaflarından olan ve 1993 yılında Hendek Berberler Odası Başkanlığı , 1997 yılında da Berberler ve Kuaförler Federasyonu Denetim Kurulu Başkanlığı yapan Ümit Duman Lenf kanserine yakalanarak Gebze Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinde tedavi altına alındı. Lenf Kanserine yakalanan Eski Berberler Odası Başkanı Ümit Duman’a  tedavi gördüğü Anadolu Sağlık Merkezi hastanesinde  ilik nakli yapıldı.

Eski Berberler Odası Başkanı Ümit Duman tedavi gördüğü hastanede ilik naklini gerçekleştiren Prof.Dr.Zafer Gülbaş ve ekibine ,  kendisi ile yakından ilgilenen Hematoloji Onkoloji Bölümü Kemik İliği Nakli Kliniği Hemşirelere ve hastane görevlilerine teşekkür etti.

İlik nakli yapılan Eski Berberler Odası Başkanı Ümit Duman’ı ziyaret eden sevenleri ve yakınları kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak biran önce yakalandığı hastalığı yenerek aralarında görmek istediklerini ifade ettiler.

Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesinde tedavi gören eski Hendek Berberler Odası Başkanı Ümit Duman’a acil şifalar diliyoruz.