Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’na eski İlçe Başkanı Ahmet Mercan’da destek vererek birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

Hendek’te Eski MHP İlçe Başkanı ve geçtiğimiz dönemlerde MHP Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Mercan ,yerel seçimler öncesi MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’na destek vererek ilçe merkezinde esnafları ziyaret ederek sohbet ettiler.

Babaoğlu ve Mercan’ın gerçekleştirdiği esnaf ziyaretine MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Belediye Meclis Üyesi Adayı Yılmaz Saraç,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal,İş adamı Osman Güney eşlik etti.

Babaoğlu ziyaretlerin ardından yaptığı değerlendirmede “Teşkilatımızın büyüğü ve başkanımız Ahmet Mercan’ın bizlerle birlikte ziyaretlerimize katılmasından dolayı kendisine teşekkür ederim. Tecrübeleri  ve fikirleri ile birlikte bizlere çok büyük katkı sağlayacak. Şu bir gerçekki 3 dönem Belediye Başkanlığına adaylığını koyması ve ekibi ile birlikte bize destek olduklarını bilmek ,bizimde gücümüze güç katmıştır.Bizlerde Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kenetlenme ile birlikte projelerimizle Hendek halkına adaletli ve hakkaniyet çerçevesi içerisinde en  güzel hizmeti vermek için tüm gayretimizle çalışacağız”

Çıktığı bu yolda Turgut Babaoğlu’na her türlü desteği vereceklerini ve her zaman yanında olduklarını ifade edeN Eski Başkan Ahmet Mercan “MHP’nin iktidara taşınması söz konusu olunca bizlere düşen de bu yolda her türlü çalışmaya  destek olmak ve gayret göstermektir diyerek Birlik ve beraberlik içerisinde hedefe ulaşacağına inandığını söyledi.