Hendek İnşaat Tadilat
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Engin Özkoç, Adapazarı İlçe Başkanı Nazmi Yıldırım ve ilçe yöneticileriyle birlikte Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti.

 

İşler kesat

CHP Adapazarı İlçe Örgütü’nün programı dahilinde Uzun Çarşı esnafını ziyaret eden Milletvekili Engin Özkoç esnaflar ve vatandaşlar ile sohbet etti. Uzun çarşı esnafının sıkıntılarını dinleyen Engin Özkoç, özellikle işlerin azlığı nedeniyle esnafların feryatlarına, “Sıkıntılarınızı yakından biliyoruz. Elimizden geleni de yapıyoruz. Ancak iktidarın meclisteki çoğunluğu ortada. Biz vatandaşlarımız tarafından bize verilen sorumlulukları yerine getirmeye çalışıyoruz ve getiriyoruz da. CHP iktidarında yeniden esnafımızın yüzü gülecek” dedi.

 

Seçim için değil

Esnafların gündemde seçim olmamasına rağmen Engin Özkoç’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirmesi üzerine ise Özkoç, “Biz seçim için değil, halkımızın bize verdiği sorumluluğu bilerek sizleri ziyaret ediyoruz. Sizlerin sorunlarını yakından görüyoruz. Seçim kaygısıyla gelmedik, gelmeyeceğiz de. CHP olarak her zaman geziyoruz, her zaman vatandaşlarımız ile iç içeyiz. Bundan sonra da böyle olacak” diye konuştu.