Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te Engellilerin çok rahat kullanabileceği ve 9 şiddetinde depreme dayanıklı bir proje ile bir ilke imza atan İESA Garden Konutları projesi göz kamaştırıyor. Engellilerin çok rahatlıkla kullanabileceği ve 9 şiddetinde depreme dayanıklı İESA Garden konutları yeni sahiplerini bekliyor.

Hendek’te hazırlanan proje ile bir ilke imza atan İESA Garden Konutları Mimar’ı İrem  Çiçek ,Konutlarla ilgili bilgiler verdi ve Engelli vatandaşların Konutların girişinden çatısına kadar çok rahatlıkla kullanabilecekleri bir proje olduğunu söyledi.

Mimar İrem Çiçek ayrıca konutların bir çok ayrı özelliğe de sahip olduğunu söyleyerek bölge şartlarına uygun ve deprem kuşağında olan İlçede yaptıkları konutların 9 şiddetinde depreme dayanıklı olduğunu ifade etti.

ENGELSİZ KONUT PROJESİ

Genç Mimar İrem Çiçek İESA Garden konutları ile ilgili şunları ifade etti ”Günümüzde artık yeni konut projeleri,kullanıcılara standart sağlaması gereken koşulların yanında onlar için farklı imkanlar ve fırsatlar da sunmalıdır.Yaşam döngüsünün en önemli kısımlarının gerçekleştiği ,arkadaş ve komşuluk ilişkilerinin kurulduğu bu önemli yapılarda biz iyi bir tasarımın yanında,sürdürülebilir,erişilebilir ve konforlu mekanlar oluşturmayı hedefledik.Herhangi bir konut projesinde olması gerekli genişletilmiş imkanların yanında engelli bir vatandaşımızın kolaylıkla zemin katından çatı katına kadar dolaşabildiği,çocuklu ve yaşlı bireylerin rahatlıkla her mekana erişebilmesi projemizi çevrede yapılmış bir çok projeden ayırmaktadır.Bunların yanında doğal gün ışığı alan ,bütün odaları dış mekana bakan,mevsim şartları göz önünde bulundurularak tam ısı izolasyonu,zeminden ısıtmalı, ve havalandırılan kat holleri, yeşil alanlara bakan ferah ev içi mekanları ,farklı aile büyüklerine göre tasarlanmış plan tipleri ile projemiz daha özel hale getirilerek kaliteli yaşama ulaşma şansına sahiptir.

9 ŞİDDETİNDE DEPREME DAYANIKLI KONUT

Çiçek sözlerini şu ifadelerle sürdürdü “Temelinden çatısına yüksek mühendisler tarafından hazırlanan projemiz her türlü yüksek deprem şiddetine dayanıklı ve sağlam üretilmektedir. Zeminde ısıtma sistemlerinin uygulanması ile konfor koşulları bir kat daha arttırılan projemizde bir sürü detay ve konfor imkanları oluşturulmuştur. Bir gelenek haline getirdiğimiz babadan ,kızlarına geçen tasarım geleneğini sizler ile paylaşarak daha büyük bir aile ve komşu olacak olmak bizim için büyük heyecandır.Projemizde yer alarak heyecanımızı paylaşmanız ,komşumuz olmanız için sizi İESA Garden Konutlarına ziyarete bekliyoruz” dedi.

İESA Garden konutlarından birine sahip olmak isteyenler iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.

İletişim bilgileri : 0530 730 41 19

Web adresi : www.iesa.com.tr