Hendek Vadi Emlak

Engelli olan MHP Meclis Üyesi ve Haberhendek sitemiz köşe yazarı Yaşar Aygüneş’in geçtiğimiz yıl Belediye Meclis Toplantısında gündeme getirdiği ve ısrarla üzerinde durduğu İlçe merkezinde Cep parkları ile ilgili talebi Hendek Belediyesi tarafından yerine getirildi.

Hendek Belediyesi Cumhuriyet alanında üç ve Remziefendi Caddesi SASKİ Fatura ödeme merkezinin karşısında bir olmak üzere dört ayrı noktada engelli sürücüler için cep park yaptı.

Engelli cep parkların her birine iki ayrı engelli sürücü araçlarını park edebilecekler.

Engelli olan ve ısrarla cep parklarının yapılması ile ilgili istekte bulunan MHP Meclis Üyesi Yaşar Aygüneş “ Her zaman gündeme getirdiğimiz ve ilçemizde eksikliklerden biri olduğunu söylediğimiz Engelli cep parklarının yapılması ile ilgili Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye gösterdiği hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Engelli Cep parklarının yapıldığını gören bazı Engelli sürücülerde güzel bir uygulma olduğnu söyleyerek artık rahatlıkla ilçe merkezinde aracımızı park edebileceğiz. Yetkililere gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederiz dediler.