Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının başlaması ile birlikte ilçe merkezinde bulunan İnternet Kafe ve Play Stations oyun salonlarında denetimler yaptı.

okul önlerinde meydana gelebilecek olumsuz olayların yaşanmaması için polis ekipleri gün içerisinde kontrollerini aralıksız olarak sürdürüyor.Okul çevresinde okul öğrencisi olmayan şahıslara gerekli uyarılarak yapılarak şahıslar okul çevresinden uzaklaştırılıyor.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçede hizmet veren İnternet Kafe ve Play Stations oyun salonlarında denetimler yaparak iş yerlerinin çalıştırma ve İnternet kullanıcı belgelerini kontrol ettiler. Emniyet Müdürlüğü ekipleri ayrıca internet Kafe ve oyun salonlarında küçük yaşta çocukların velileri yanlarında olmadıkları halde kesinlikle içeriye alınmaması konusunda uyarılarda bulundular.

 İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri denetim sonu evrakları ve belgeleri eksik olan  İnternet Kafe ve Oyun salonu işletmelere tutanak tutuldu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçede denetimlerin sık aralıklarla süreceğini ve küçük yaşta çocukların oyun salonları ve internet kafelere velileri ile birlikte gitmeleri gerektiğini vurguladılar.