Hendek Vadi Emlak
Hendek’te başarılı geçen uzun yıllar sonunda Müdür atamaları ile görevinden alınan Mustafa Asım İlköğretim okulu müdürü Muammer Çelebi emekliliğe ayrılmasının ardından mesai arkadaşları tarafından veda yemeği verildi.

34 yıllık öğretmenlik hayatında  Cumhuriyet İlköğretim okulunda 16 yıl  Müdürlük görevini başarılı bir şekilde sürdürmesinin ardından 4 yıl Mustafa Asım İlköğretim okulu müdürlüğü yapan ve müdür atamalarının gerçekleşmesinin ardından emekliliğe ayrılan Muammer Çelebi mesai arkadaşları ile birlikte Kupa yemek salonunda verilen veda yemeğinde bir araya geldi.

20 yıl Müdürlük görevi yapan “ Eğitim camiasına girdiğimiz günden bu zaman kadar geçen zaman zarfı içerisinde elimizden geldiğince Eğitime katkı vermenin gayretini sarf ettik.Bunu da başardığımıza inanıyorum.Bugüne kadar yapmış olduğum Müdürlük görevimi en güzel şekilde tamamlayarak emekliliğe ayrılıyorum.Böyle güzel bir akşamı tertip eden mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor.Kendilerine bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Veda yemeği sonunda mesai arkadaşları emekli olan Müdür Muammer Çelebi’ye hediye takdim ederek emeklilik hayatında sağlık, huzur ve mutluluklar dilediler.

Haberhendek ailesi olarak bizlerde emekli olan Müdür Muammer Çelebi'ye bundan sonraki hayatında sağlık,huzur ve mutluluklar dileriz.