Hendek Vadi Emlak

Ekvator Karate milli takımını Hendek’te ağırlayan Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları ile birlikte Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın Altındere Alabalık tesislerinde verdiği yemekte bir araya geldiler.

Altındere Alabalık tesislerinde Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın  verdiği yemeğe Karate Milli takım menajeri Hikmet Şaha, Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörü Nurkan Kayacık,

Ekvator Karate milli takım Antrenörü Luis David Valdivueso Garcia, Ekvator Milli Takım Sporcuları, Hendek’li Karateciler ve Kocaeli bölgesi eski milli sporcu Serkan Yağcı katıldı.

Yemek sonrası Ekvator Milli takımı ve Hendek Belediyesi Karate takımı antrenman ve maç yaptı. Sakarya Büyükşehir Belediye Sporcularının da katıldığı Antrenmanı Kocaeli bölgesi eski Milli sporcusu Serkan Yağcı verdi.

Antrenman ve maçların bitiminin ardından Antrenör Nurkan Kayacık, Ekvator milli takımını Uludere Alabalık tesislerinde ağırladı.

Hendek’te misafir olan Ekvator Milli takımı İlçeyi beğendiklerini dile getirerek eğlenceli geçen bir günün ardından misafirperverlik örneği gösterenlere teşekkür ettiler.

Ekvator milli takımını ağırlayan Antrenör Nurkan Kayacık “ Ekvator milli takımını Hendek’te ağırlamak güzel. Sporcularım açısından da güzel bir gün oldu” Şeklinde konuşarak teşekkür etti.