Hendek Vadi Emlak
Hendek Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Öğrencileri yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle Hendek Belediye Başkanı Ali İnci´yi makamında ziyaret ettiler.

2013-2014 Eğitim- Öğretim Yılının başlaması nedeniyle Ziya Gökalp İlköğretim Okulu  öğrencileri, Okul Müdürü Özcan Aslan ve öğretmenleri ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Ali İnci´yi makamında ziyaret ettiler.

Daha başarılı bir eğitim dönemi

Başkan İnci, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını tebrik ederek " Yeni eğitim öğretim yılında Hendek’te büyük başarı bekliyoruz. Siz öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin gayretleri,  ilçemizdeki eğitim kalitesinde çıtayı daha da artıracaktır. Sizler de daha gayretkar olup daha başarılı bir eğitim dönemi geçirmelisiniz.  Bizler bu güne kadar okullarımızın taleplerini elimizden geldiğince karşılamaya çalıştık ve yine bize düşen ne varsa yapmaya çalışacağız. İlçemiz tam bir eğitim ve kültür şehri konumundadır. Hendek´te eğitimcilerimiz ile birlikte, elele verip eğitim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmalıyız. İlçemiz her alanda birincilikler elde etmeyi başardığı gibi eğitim de en üst seviyelere çıkmayı başaracaktır. Bunun için okul yönetimi, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize büyük görevler düşüyor.  Yeni eğitim öğretim yılınızda başarılı bir yıl diliyorum." Dedi.

Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Müdürü Özcan Aslan, Başkan İnci´ye eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederek, okullarındaki başarıyı en üst seviyelere çıkarma gayreti içerisinde olduklarını belirtti.

 

Başkan İnci ziyaret sonunda öğrencilere ve öğretmenlerine yeni eğitim öğretim yılı anısına çeşitli hediyeler verdi. Çocuklar da Başkan İnci’ye teşekkür ederek çiçek verdiler.