Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Eğitim Fakültesi Öğretmen adayları 1. sınıfları bilgilendirdi

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Okulöncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencileri, Atikehanım İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencilerine ağız ve diş sağlığı bakımı dersi verdi, miniklere diş fırçası ve diş macunu hediye etti.

 Diş sağlığının önemi

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Okulöncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencileri Elif Yaylacı, Özlem Taşdemir, Sinem Karaoğlu, Ayşe Altay ve Özlem Bilir, koordinatörleri Yrd. Doç Dr. Ahmet Sakin ile birlikte Atikehanım İlköğretim Okulu 1.sınıf öğrencilerine diş sağlığı ile ilgili seminer verdi. Öğretmen adayları minik öğrencilere diş macunu ve diş fırçası hediye etti. Diş Hekimi Gülçin Katıner de öğrencilere diş sağlığının önemini ve diş fırçalama tekniklerini anlattı.

Çok güzel bir proje

Okulöncesi Bölümü 3.sınıf öğrencileri adına konuşan ve seminer hakkında bilgi veren Elif Yaylacı, “Bu uyguladığımız ilk proje. Çocukların diş sağlığı gibi önemli bir konuda bilgilenmelerine katkıda bulunmak bizi çok mutlu etti. Böyle güzel bir projede bizden desteğini eksik etmeyen koordinatörümüz Ahmet Sakin'e ve bizi kırmayıp yanımızda olan diş hekimi Gülçin Katıner'e çok teşekkür ediyoruz.