Hendek İnşaat Tadilat
SAÜ Eğitim Fakültesi PDR Eğitim Bilimleri Bölümü 4.sınıf öğrencileri Filiz Yılmaz,Embiye Aydın, Tuğba Bayram,Sercan Bilgin, Kübra Yılmaz, Muhammed Kökeç, Zehra Güneş, Özhan Genç, İsmail Tursun, Topluma Hizmet Uygulamaları kapsamında “Daha Mutlu Bir Hayat İçin , Yüreğinle Yaşa” konulu seminer düzenlediler.

Ticaret Merkezi Konferans salonunda Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Fatma Sapmaz koordinatörlüğünde SAÜ Eğitim Fakültesi PDR Eğitim Bilimleri Bölümü 4.sınıf öğrencilerinin düzenlediği seminere , Doç.Dr.Canan Laçin Şimşek, Araştırma görevlisi Demet Zafer Güneş, Öğretim Görevlisi Zeliha Demirkaymak, İlçe Tarım Müdürü Temel Ata, AK Parti Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun ve yönetimi, MHP Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir ve yönetimi,Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Eğitimci Yazar Murat Tunalı’nın konuşmacı olarak katıldığı “Daha Mutlu Bir Hayat İçin , Yüreğinle Yaşa” konulu seminerde uygulamalı anlatım ve sunumlar gerçekleşti.

Doğaçlama olarak gerçekleştirilen seminerde İnsan İlişkilerinde İkili İletişim,İnsanın Kendi Dünyasında Psikolojisini Etkileyen İç İletişimi,İş, Okul ve Aile Yaşamını Olumsuz Etkileyen Faktörler,Gerçek Anlamda Başarı ve Mutluluğun Tanımlanması,Etkili ve Hızlı Kitap Okuma gibi konular işlendi.

Seminer sonunda SAÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatma Sapmaz “Eğitim fakültesi bünyesinde yer alan tüm bölümlerinde halka hizmeti amaçlayan ve üniversite ve toplum arasındaki bağı güçlendiren Topluma Hizmet Uygulamaları adı altında projeler ve uygulamalar yapıyoruz. Ben kendi adıma öncelikle bu çalışmayı yürüten öğrencilerime canı gönülden teşekkür ederim. Çok basit gibi görünen etkinliklerin bile ne kadar emek istediğini bizzat yaşayarak deneyimlediler. ancak sonuçta hepimiz adına güzel bir etkinlik oldu. Son olarak eğitimci yazar  Murat Tunalı’ya çalışmamıza destek verdiği için çok teşekkür ediyorum.”

Seminer sonunda Seminere konuşmacı olarak katılan Eğitimci Yazar Murat Tunalı’ya çiçek takdim edildi.Eğitimci Yazar Murat Tunalı  program çıkışı kitaplarını imzaladı.