Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Eğitim Fakültesinde her bölüm ve anabilim dallarının fakülte bahçesinde standlar açarak ve oyunlar oynanarak kutlandığı öğretmenler günü, tüm öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı. Hazırlanan materyaller, oyunlar ve teknolojiye ayak uydurarak güncellenmiş bir çok etkinliklerin bulunması öğrencilere somut bir rehber oldu. ayrıca Türkmen dağındaki olayları protesto etmek ve bu katliama dikkat çekmek için anıt düzenlenip karanfiller bırakıldı.

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Öğrenci Konsey Başkanı Mesut Karayiğit öğretmenler günü ile ilgili de açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi.

Karayiğit  '' ben ancak bir öğretici olarak gönderildim diyen bir peygamberin, bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyen bir ehlibeytin, öğretmen Allah’ın vekilidir diyen bir gönül insanının, milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir diyen başöğretmenin gönül diliyle tüm öğretmenlerimizi selamlıyorum. Tüm Öğretmenlerimizin ve Öğretmen adaylarımızın Öğretmenler gününü kutlarım ”  dedi.