Hendek İnşaat Tadilat
SAÜ Eğitim Fakültesin de Konsey Başkanlığını Matematik Bölümü 4.sınıf öğrencisi İsmail Eser kazandı

Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi öğrencileri, birim öğrenim temsilciliği seçimleri için sandık başına gitti. Yapılan seçimler sonucunda Eğitim Fakültesi konsey başkanlığını İsmail Eser kazandı.

Saat 12.00’de başlayan seçimler saat 17.00’ye dek sürerken, ilk etapta 10 birimden birer temsilci seçildi. Ardından belirlenen temsilciler konsey başkanlığı için oy kullandı. Matematik Bölümünden İsmail Eser ve İngilizce bölümünden Aslı Kara’nın aday olduğu konsey başkanlığını, çekilen kura sonrasında Hendek’ten İsmail Eser kazandı.

SAÜ Eğitim Fakültesi Konsey Başkanı seçilen İsmail Eser “ Yapılan seçimler sonrası tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederim.Fakültemiz için elimizden gelen tüm çabayı sarf ederek görevimizi yerine getireceğiz.Fakültemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Konsey seçimleri sonrası MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal Konsey  Başkanı olan İsmail Eser'i ziyaret ederek  hayırlı olsun dileklerini ilettiler ve başarılar dilediler.