Başarılarının yanı sıra farklı uygulamalara da yer veren SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Dekanlığı Final sınavlarına hazırlanan ve Kütüphanede ders çalışan öğrencilere akşam 22:00 ile 24:00 arası Çorba ikramında bulunuyor.

Hendek Eğitim Fakültesi Dekanlığı 11 Ocak’a kadar sürecek olan Final sınavları boyunca der çalışan Öğrencilerine Çorba ikramını sürdürecek.

Sınavlara hazırlanmak için Kütüphanede ders çalışan Öğrenciler bu soğuk havalarda içlerini ısıtan ve ikramda bulunan Dekanlığa teşekkürlerini ilettiler.

EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİNDEN TEŞEKKÜR
Yoğun ve Zorlu Şartlar Altında Geçirdiğimiz Final Döneminde, Fakülte Dekanlığının Öğrencilerini gözeterek, Öğrencilerin İstekleri Üzerine; Fakültemiz Kütüphanesini Gece 00:00’a Kadar Açık Tuttuğu ve Bunun Akabinde Öğrencilere Destek Amaçlı, Kütüphanede Dağıtılan Yiyecek ve İçecekler Adına; Tüm Fakülte Yönetimimize Öğrenciler Adına, Öğrenci Konseyi Olarak Teşekkür Ediyoruz.
Ailelerinden Uzakta, Okumak Amaçlı Memleketlerinden Ayrılarak Buralara Gelen Öğrencileri, Aile Sıcaklığı ile Benimseyen ve Her Şartta Öğrencisinin Yanında Olduğu için Tüm Akademik ve İdari Personelimizi; Sadece Bir Öğretmen ya da Yönetici Olarak Değil, Ailemizin Bir Bireyi Olarak Görüyor ve Yanımızda Oldukları için Tüm Saygımız ile Şükranlarımızı İletiyoruz

Orhan BİNİCİ
(Öğrenci Konsey Başkanı)