Hendek Vadi Emlak

Programının akıbetini bilmediğimiz Belediye Başkanımız, her siyasi davete topluca icabet eden Muhtarlarımız, Katılmayan Meclis Üyelerimiz, bazı sivil toplum kuruluş temsilcilerimiz böyle hassas bir dönemde olmamıza rağmen gençlerin duyarlılık göstererek düzenlediği Teröre lanet yürüyüşünde sizleri de görmeyi arzu ederdim.

Ayrıca Teröre lanet yürüyüşüne katılma imkanı olmasına rağmen katılmayan ve sadece sosyal paylaşım sayfalarında klavye başında teröre lanet etmek, yas tutmakla duyarlılık olmuyor. İki gün gibi kısa sürede organize olmaya çalışan bir grup genç kardeşimizin düzenlediği Teröre lanet yürüyüşüne katılarak Hendek’in ne kadar hassas bir ilçe olduğunu bildiğim gibi gözlerimle de görmek isterdim.

Keşke teröre lanet yürüyüşü de klavye başında teröre lanet edenler ve yas tutanlar kadar yüzlerce değil, binlerce sayı da olsaydı.

Bu yorumum yanlış anlaşılmasın, Hendek ilçemizin ne kadar hassas bir yapıya sahip olduğunu bildiğimden dolayıdır serzenişim.

Son olarak Genç kardeşlerimizin düzenlediği Teröre lanet yürüyüşüne katılan, gençlerimize, bayanlarımıza, siyasilere , esnaflarımıza ve  sivil toplum kuruluş temsilcilerimize duyarlılık gösterdikleri için teşekkür ederim.