Hendek İnşaat Tadilat
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş Pamukova, Söğütlü, Karasu, Taraklı, Geyve İlçelerinden sonra Kaynarca ilçesine çıkarma yaptı. Ecevit Keleş’e İl Yönetim Kurulu Üyeleri Şevki Toker,  Nazmi Seviç, Gülhan Cehiz, Serpil Bayhan, İl Disiplin Üyesi Erdoğan Yüksel, Kurultay Delegesi Reyhan Doğan, İl kadın kollarıüyesi Aynur Seviç, Sebahattin Bayhan, İlçe Başkanı Sezai Şeker , ilçeyöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti.

Ecevit Keleş ve beraberindekiler sabahın erken saatlerinde başladıkları ziyaretlere akşam karanlığına kadar devam ettiler.

Ecevit Keleş ve partililer Kaynarca Sanayi Sitesini tek tek dolaştıktan sonra Kaynarca esnafını tek tek ziyaret ettiler. Esnaf ziyareti sırasında gerek sokakta yürüyen gerek parklarda oturan vatandaşlarla tek tek sohbet ederken onların sorunlarını da dinledi.Kaynarca esnafını sirasındaEcevit Keleş “Sakarya’da esnafın, çalışanın, hayvancılığın, tarımın, işçinin umudu olmaya geliyoruz. Sorunların çözüm adresi 30 Mart 2014 yerel seçimlerdir.  Adapazarı merkeze hizmet edemeyenler Büyükşehir kapsamında Kaynarca ilçesine hizmet etme imkanları yoktur ama bizler hizmet ve vizyon projelerle halkımızı mutlu ve huzurlu yarınlara ulaştıracağız. ” dedi.

Ecevit Keleş;” Esnafımız ve vatandaşımız rahat olsun, çünkü bizler esnafın umudu olarak yola çıktık , her sorun bizim sorunumuz ve her sorunu çözmek bizim  birinci  ödevimiz olacaktır. Kaynarca ilçemizin hali ortada. Sanki terkedilmiş bir köy görüntüsünde. Şehir şehir olabilmesi için yollarıyla, altyapısıyla, sosyal ve kültürel donatılarıyla, tarıma ve hayvancılığa verilecek desteklerle, insana insanca yaklaşıp onların yarına dair sorunlarını çözmeyle ancak köylükten kurtulup şehir olabiliriz.” dedi.

Ecevit Keleş “ Sakarya’yı Hz. Ömer Adaleti’nde yöneteceğim, çünkü Sakarya’nın ve Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımızın buna çok ihtiyacı vardır” dedi.