Hendek İnşaat Tadilat
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş Pamukova, Söğütlü İlçesinden sonra Karasu  ilçesine çıkarma yaptı. Ecevit Keleş’e İl Yönetim Kurulu Üyeleri Şevki Toker, Sevim Kahvecioğlu, Nazmi Seviç, Gülhan Cehiz, İbrahim Bircan, İl kadın kolları Başkanı Füsun Çetin,İlçe Başkanı Nurhan Aydın, ilçeyöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti.

Ecevit Keleş ve beraberindekiler aynı zamanda Hükümet Konağı’nda bulunan tüm birimleri de ziyaret etmeyi unutmadı.

Ecevit Keleş ve beraberindekiler sabahın erken saatlerinde başladıkları ziyaretlere akşam karanlığına kadar devam ettiler.

Ecevit Keleş esnafı tek tek ziyareti sırasında gerek sokakta yürüyen gerek parklarda oturan vatandaşlarla tek tek sohbet ederken onların sorunlarını da dinledi.Taksici esnafının de ihmal etmeyen Ecevit Keleş “Sakarya’da esnafın, çalışanın, hayvancılığın, tarımın umudu olmaya geliyoruz. Sorunların çözüm adresi 30 Mart 2014 yerel seçimlerdir.  Adapazarı merkeze hizmet edemeyenler Büyükşehir kapsamında Karasu ilçesine hizmet etme imkanları yoktur ama bizler hizmet ve vizyon projelerle halkımızı mutlu ve huzurlu yarınlara ulaştıracağız. ” dedi.

Ecevit Keleş;” Esnafımız ve vatandaşımız rahat olsun, çünkü bizler esnafın umudu olarak yola çıktık , her sorun bizim sorunumuz ve her sorunu çözmek bizim  birinci  ödevimiz olacaktır. Karasu ilçemizin hali ortada. Sanki terkedilmiş bir köy görüntüsünde. Şehir şehir olabilmesi için yollarıyla, altyapısıyla, sosyal ve kültürel donatılarıyla, tarıma ve hayvancılığa verilecek desteklerle, insana insanca yaklaşıp onların yarına dair sorunlarını çözmeyle ancak köylükten kurtulup şehir olabiliriz.” dedi.

Ecevit Keleş “ Sakarya’yı Hz. Ömer Adaleti’nde yöneteceğim, çünkü Sakarya’nın ve Sakarya’da yaşayan vatandaşlarımızın buna çok ihtiyacı vardır” dedi.