Hendek İnşaat Tadilat
Sakarya Büyükşehir  Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş esnaf ziyaretlerine aravermeden devam ediyor.Halkın yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaşan Keleş,Arifiye ilçe yönetimi ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile yaptığı esnaf ziyaretinde büyük ilgiyle karşılandı.

Arifiye esnafı nın sorunlarını dinleyen Keleş çözüm önerileriyle gönülleri yeniden fethetti. Halkının ezilmişliğinin artık son bulacağını her fırsatta dile getiren Keleş Sakarya’ya umut oluyor. Tek tek tüm esnafı dolaşıp isteklerini öğrenen Keleş her girdiği yerde yoğun ilgi ile karşılandı. Arifiye esnafı  Ecevit Keleş’ten umutlu olduklarını ve onun başkanlığının Sakarya’yı canlandıracağını dile getirirken, kendisinin onlara yakın oluşunu ‘bizden biri ’ diyerek tanımladığı dikkat çekti. Halkının sorunlarını büyük bir dikkatle dinleyen Keleş, adil bir yönetimin SAKARYA’nın kurtuluşu için tek çözüm olduğunu vurguladı.

 

‘SORUNLAR ÇÖZÜM BULACAK’

Öte yandan her esnafı tek tek ziyaret ederek hal hatır soran Ecevit Keleş’in esnafı son derece heyecanlandırdığı gözlerden kaçmadı. Neredeyse gittiği her yerde  Sakarya’nın umudu tanımlamasıyla karşılaşan Keleş;  “Biz uzun yıllardır Sapanca’nın sorunlarını biliyoruz ve bu konunun çözümü için mesai harcıyoruz. Bugün de Sapancamızın cefakar esnafını dolaşarak tespitlerimize devam ettik. Esnaflarımızın rahatı ve ekonomik özgürlükleri ile ilgili sorumluluk hissediyoruz, eksikler iktidarımızda  hızlı bir şekilde tamamlanacak, bundan kimsenin şüphesi olmasın.” diyerek sözlerini tamamladı.