Hendek İnşaat Tadilat
CHP Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Ecevit Keleş Bayramın 2 günü Bayram mesaisine devam etti. Ecevit Keleş Sapanca protokol bayramlaşmasına katıldıktan sonra CHP Sapanca İlçe Teşkilatının Bayramlaşmasına katıldı. Ecevit Keleş ardından Arifiye CHP İlçe Teşkilatının Bayramlaşmasına katıldıktan sonra sırasıyla Yerel Kültür Derneğı, Muhtarlar Derneği ve Trabzonlular Derneği’nin düzenlemiş olduğu bayramlaşmalara CHP İl yöneticileri NazmiSeviç, Zeynal Atalay, Hakan Torun, İbrahim Bircan, Hüseyin Kurt ve Oğuzcan Curoğlu ile baraber katıldı.

Ecevit Keleş ve beraberindeki heyet akabinde CHP İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu bayramlaşmaya katıldıktan sonra MHP il Teşkilatını ziyaret eden heyet akabinde Erenler İlçe Yöneticileriyle beraber Erenler İlçesi’ne Bağlı Bekirpaşa, Çaykışla ve Sarıcalar mahallelerinde vatandaşla tek tek bayramlaşıldı.

Ecevit Keleş ve İl Yöneticileri bayramlaşmalara devam etmek için Akyazı İlçesi Balbali Köyü, Erdoğdu mahallesi, Kabakulak Köyü, Yahyalı Köyü’ne de uğrayarak vatandaşlarla bayramlaşmalara devam etti. 

Akyazı merkezine geçen Ecevit Keleş ve İl Yöneticileri Akyazı esnafınında bayramını kutlamayı ihmal etmedi. Aynı ekip daha sonra Taşburun Köyü’ne uğrayarak esnafın ve tüm vatandaşların bayramını tek tek kutladılar.

Kuzuluk Beldesi’nede uğrayan Ecevit Keleş ve İl yöneticileri Dokurcun Beldesi’nde düzenlenen Karadenizliler Gecesine de katılarak vatandaşların tek tek bayramını kutladı.