Hendek Vadi Emlak
Sakarya Büyükşehir Belediye sporcusu Büyükler Karate Dünya Şampiyonu Enes Erkan Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı’yı makamında ziyaret etti.

Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı’nın makamında gerçekleşen ziyarette Hendek İtfaiye Amiri Yakup Borozancı Dünya şampiyonu olan Büyükşehir Belediyemiz sporcusu Enes Erkan’ı kutluyorum.Bize böylesine güzel ve anlamlı bir şampiyonluk getirmesi ve bizleri ziyaretinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Enes Erkan ise Şampiyonluk ile büyük bir mutluluk yaşadığını belirterek ,daha öncesinde İtfaiye dairesinde görev yapmam nedeniyle Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı ile birlikte çalışma imkanları bulduk.Bu nedenle eski çalışma arkadaşlarımızdan olan Amirimizi ziyaret etmek bizleri de sevindirdi.Çalışma arkadaşlarımızın da duaları ile birlikte aldığım bu şampiyonluğu tüm İtfaiye personelimize armağan ediyorum “ dedi.

Karatenin önde isimlerinden olan Milli takım ve Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık’ta ziyarete eşlik ederek bir süre spor hakkında sohbet ettiler.

Hendek Grup Amiri Yakup Borozancı sohbetin sonunda Dünya Şampiyonu Karateci Enes Erkan’a başarılarının devam etmesini dilemesinin ardından ziyaret sona erdi.