Hendek İnşaat Tadilat
 

Demokrat Parti Hendek İlçe teşkilatı 10 Olağan Kongresinin ardından tek liste ile aday olan Mimar Hilmi Kançeri Jane başkan oldu.

Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi konferans salonunda yapılan Demokrat Parti Hendek İlçe taşkilatı kongresine DP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık,GİK Üyesi Ali Dünya,DP İl Başkanı Bülent Akça,DP Merkez İlçe Başkanı Faruk Kır,Hendek Belediye Başkanı Ali İnci,AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,DP İlçe Başkanı Musa Akıcı, HAS Parti Hendek İlçe Başkanı Vahit Tanır,DP İlçe Başkanları,Sakarya Milletvekili Adayları Tülay Bildan,Ender Arapoğlu,Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel,Berber Odası Başkanı Vahdet Çilek,Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan,Muhtarlar ve partililer katıldı.

Kongrede Divan Başkanlığına İsa Cerav,Kurula ise Asiye Gedikoğlu,Mustafa Kurtoğlu, İ.Hakkı Dayanç, Zahit Kundakçıoğlo seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu.

Gündem maddelerin okunmasının ardından DP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık,Eski İl Başkanı Mehmet Mangıroğlu gündem değerlendirmesi yapan bir konuşma yaparak kongrenin hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Kongreye misafir olarak katılan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de kongrenin hayırlı olması dileklerinde bulunarak göreve başlayacak olan İlçe Başkanı ve yönetimine başarılar dilediğini ifade etti.

Tek liste ile DP İlçe Başkanı Olan Hilmi Kançeri Jane Teslim aldıkları DP bayrağını birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını yürüterek daha güzel yerlere getirmek için çalışacaklarını ifade ederek,kongreye katılan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Gündem maddelerin ardından 15 olan yönetim kurulu sayısının 21’e çıkarılması ile ilgili önerge kabul edilerek yeni yönetim 21 kişiden oluştu.Gündemin ardından seçime geçildi.140 Delegenin olduğu DP Hendek İlçe Kongresinde 50 delegenin oy kullandığı Kongre sonrası Tek liste ile seçime giren Mimar Hilmi Kançeri Jane Başkan oldu.

Tek Liste ile seçime giden Mimar Hilmi Kançeri Jane DP İlçe Başkanı olurken yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Yönetim Kurulu

Musa Akıcı, Adil Karabulut, Ziya Atala, Hasan Atabek, İsmail Seçkin, Hilmi Yılmaz, Ali Karasakal, Sabri İnoğlu, Yaşar Ölmez, Faruk Mete, Cavit Sarı, İbrahim Altun, Yavuz Aynacı, Zafer Küçük, Rahmi Zaim, Atilla Cömert, Mümin İşnel, İsmail Mutlu, Hüseyin Sarı ve Osman Nişancı’dan oluştu.