Hendek Vadi Emlak
Demokrat Parti (DP) Hendek İlçe Teşkilatı 22 Ocak Pazar günü yapılacak olan Genel Kurul öncesi  tüm teşkilat olarak Mimar Hilmi Kançeri Jane ismini aday olarak açıkladı.

DP Hendek İlçe Teşkilatı açıkladıkları Mimar Hilmi Kançeri Jane adını DP Genel Merkeze bildirmelerinin ardından DP genel merkezi de onayladı.

DP Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı “ İlçe Teşkilatımız olarak birlik ve beraberlik içerisinde Genel Merkezimize adayımızın Hilmi Kançeri Jane ismini verdik.Teşkilatımızın adayı Hilmi Kançeri Jane’dir.Genel Kurul Kongremizin düğün havasında geçeceğine ve güzel bir kongr olacağına inanıyorum.Kongremize Genel Merkezimizin yanı sıra il ve ilçelerden misafirlerimiz katılacaktır.Kongremize tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

DP Hendek adayı Mimar Hilmi Kançeri Jane ise “ Genel Merkezimizin ve Teşkilatımızın bana göstermiş olduğu teveccühe layık olmak için elimden geleni yapacağım.Kongre sonrası teslim alacağımız DP bayrağını daha güzel yerlere ulaştırmanın gayretini tüm teşkilatımız ile birlikte vermenin gayretini sarf edeceğiz.Kongremize herkesi bekliyoruz” dedi.