Hendek Vadi Emlak
Hendek’te Pembe Mavi Kreş ve Bakım evi Doğa , Trafik gürültüsü ve yoğunluğundan uzak 2 – 5 yaş arası çocuklara hizmet veriyor.

Hendek Necatipaşa Mahallesi 1304.sokakta Kuruculuğunu Hendek  İlçe Sağlık Müdürü Dr.Metin Polat’ın eşi   Meltem Polat ve Emekli Öğretmen Engin Altun’un yaptığı Pembe Mavi Kreş ve Gündüz Bakımevi 2 dönüm arazide 180 m’2 kapalı alanda hizmet veriyor.

2 – 5 yaş arası eğitim

Pembe Mavi Kreş ve Gündüz Bakım evinde bir müdür ve 3  uzman kadrosu ile birlikte 2 – 5 yaş arası 11 çocuk bulunuyor.

Kreş’te Faliyet Odası,uyku odası,Oyun odası,Mutfak ve Açık hava oyun alanları bulunuyor.Çocuklara hijyenik ortamda hazırlanarak sabah ve ikindi kahvaltısının yanı sıra öğle yemeğide veriliyor.2 - 5 yaş arası hizmet veren Okulda servis hizmetide mevcut. Kreş sabah 08:00 ile 18:00 arası hizmet veriyor.,

Doğa ile iç içe

Kuruculardan Meltem Polat ve Eemekli Öğretmen Engin Altun kreşin depreme dayanklı ve güvenilir olduğunu belirterek “doğa ile iç içe ,Trafik gürültüsünden uzak bir hizmet sunmaya çalıştıklarını ifade ettiler.

Üst düzey eğitim

Kurucular Polat ve Altun “Okul Öncesi dönem bireyin yaşama koşulsuz bakabildiği, büyüme, gelişme, öğrenme, yaşama sevincinin hissedildiği ve kendini ifade etmedeki en üst düzeyde olduğu dönemdir.Bu nedenle bu özelliklerin ömür boyu sürmesi için iyi bir okul öncesi eğitim gerekir.Amacımız çocuklarımızın bu özellikleri kazanmalarına katkıda bulunmaktır.