Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni İle Selman Dede’yi Anma Ve Yağlı Güreşleri için hazırlıklar son aşamaya gelindi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile Selman Dede Mesire Alanı’nı gezen Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, organizasyonla ilgili bilgi aktardı.  

Başkan İnci, organizasyonun sorunsuz geçmesi için belediye personelinin büyük bir titizlikle çalıştığını belirterek, “Bu yıl 14.’sünü düzenlediğimiz şölenimizde her yıl olduğu gibi bu yılda inşallah binlerce vatandaşımızı misafir edeceğiz. Hendek Belediyesi olarak belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra manevi değerlerimizin korunması ve geleneklerimizin devam etmesi için de özel bir gayret sarf ediyoruz.  Bu yıl programımıza İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim Şahin’de teşrif edecekler ve bir şehitlik açılışımız olacak. Hendekli olup şehit düşmüş hemşehrilerimizi gelecek nesillerin tanıması için yapmış olduğumuz şehitliğimizle bu vatan için canlarını vermiş şehitlerimize bunu bir borç olarak görüyoruz.”dedi.

 Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’de Hendek Belediyesi’ni çalışmalarından dolayı tebrik ederek, “Hendek, tüm çalışmalarıyla göz dolduruyor. Tüm programlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştiren belediyemizin bu programdan da yüz akıyla çıkacağına inanıyorum.”diye konuştu.