Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Dikmen Köyü Gençlerinin Geleneksel İftar programı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Dikmen Köyü Gençleri tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen İftar Programı’na, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal , Yönetim Kurulu üyeleri , AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar sonu Dikmen Köyü gençleri adına konuşan Murat Günbatı ve Seyhan Pektemek, 8.sini düzenlediğimiz iftar programımıza katılımın yoğun olması sevindirici. Her yıl yoğun katılım ile gerçekleştiriyoruz. İstanbul ve çevre illerde bulunan köy gençlerimiz ile birlikte hareket ederek büyüklerimizden devraldığımız bu görevi elimizden geldiğince devam ettirmeye çalışıyoruz.Bizden sonra gelecek olan arkadaşlarımıza örnek olabilirsek ne mutlu bize. Bu organizasyonda gençler olarak sadece biz ilgileniyoruz.Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dediler.

Hendek Dikmen Köyü Dernek Başkanı Muhammet Kıt, gençlerimiz ellerinden geldiğince kendi aralarında toparladıkları paralar ile birlik ve beraberliklerini pekiştirmeye çalışıyorlar, bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu anlamda kendilerini  kutluyor, başarı ve birlikteliklerinin devam etmesini diliyorum.

Konuşmasının devamında birde gençlerin sitemini  dile getiren Muhammet Kıt, Belediye Başkanımız Ali İnci son 3 yıldır düzenlenen iftar programına davet etmemize rağmen gençlerimizin davetine icabet etmemesi bizi ve gençlerimizi üzmüştür.Gençlerimiz bu duruma doğal olarak  tepki gösteriyorlar.

İftar programı, Dikmen Köyü Merkez Camii’nde okunan Kuran- Kerim tilavetinden sonra sona erdi.