Hendek İnşaat Tadilat
Hendek ve Düzce il sınırında bulunan dört köy ile ilgili sorunların çözümü için Orman Bölge temsilcileri köylü vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları çözdüler.

Bolu Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli,Düzce Orman İşletme Müdürü Hüseyin Koz,AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz,Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan Sakarya-Düzce sınırında bulunan dört köyün sorunlarını vatandaşlarla bir araya gelerek çözüm noktasında fikir alışverişi yapıldı.

Eski Bıçkı Köyü,Dededüzü Köyü,Yeşil Yayla ve Yeşil Vadi Köylerinde muhtarlarla bir araya gelen Bolu Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli,Düzce Orman Bölge Şefi Hüseyin Koz,AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz,Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan Köylerde ki sorunlarla ilgili Köy Muhtarları ve Vatandaşlarla karşılıklı görüşmeler yapılarak Orman sınırları ve kesimlerle ilgili sorunları çözdüler.

Köylerde yaşanan Orman sınırı ve kesim  sorunları,2 B çalışmaları ve Köylülerin yaşadığı sıkıntıları dinleyen heyet sorunları çözüm noktasında sorunların aşılması noktasında fikir birliğine varıldı.Köylülerle bir araya gelen Devlet görevlileri sorunları çözerek tutanaklarla sabitlediler.Güzel bir kaynaşma örneğinin gösterildiği sorunların karşılıklı fikir birliğine varılması ile Devlet Millet el ele sorunları çözdü.

Bolu Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli 2 B ile ilgili çalışmaların sürdüğünü,Ormanların gelecekte büyük imkanlar sağlamanın yanı sıra gelecek nesiller bunu daha güzel değerlendireceğini ifade ederek kendilerini sıcak bir ortamda karşılayan Köylü vatandaşlara teşekkür etti.

Düzce Orman İşletme Müdürü Hüseyin Koz ise Köylülerle görüş birliğine vararak 4 köy ile ilgili sorunların çözüldüğünü kaydetti.

Köylü vatandaşlar köyleri ile ilgili sorunların çözümü noktasında fikir alış verişi yapan Devlet yetkililerine çok teşekkür ederek sorunların çözülmesinin mutluluk verici olduğunu kaydettiler.