Hendek Vadi Emlak
1.Amatör Küme C Grubu’nda yer alan Hendek Dereköyspor’da yaşanan maddi sıkıntı Kulüp Başkanı Hasan Zandolu’yu isyan ettirdi. Hiçbir kurumdan destek alamadığını belirten Zandolu, “Destek olunmazsa takımı ligden çekeceğim” dedi.

Ligden çekileceğiz

1.Amatör Küme C Grubu’nda ilk yarıyı 10 puanla tamamlayan Hendek Dereköyspor’da yaşanan sorunlar Kulüp Başkanı Hasan Zandolu’na isyan bayrağı açtırdı. Hendek Belediyesi başta olmak üzere köyden de hiçbir destek alamadığını söyleyen Başkan Zandolu, “Bizde Hendek’in bir takımıyız. Ancak Hendek Belediyesi ise bize bir kuruş destek olmuyor. Köyümüzden de katkı yok. Ben bu yükü tek başıma taşıyamıyorum. Destek olunmazsa ikinci yarıya çıkmayarak takımı ligden çekeceğim” dedi.

Üvey evlat muamelesi

Hendek’in takımı olmalarına rağmen üvey evlat muamelesi gördüklerini belirten Başkan Zandolu, köylerinde antrenman yapacak sahalarının dahi olmadığını ifade etti. Başkan Zandolu, “Yıllardır hiç destek almadan yolumuza devam ettik. Bu yıl U13, U16 ve U19 Gençler Ligine dahi katıldık. Ancak artık bende yoruldum” ifadesini kullandı. Öte yandan ikinci yarının ilk maçında Ferizli Karadeniz ile Hacıkışla Sahası’nda karşılaşacak Hendek Dereköy’ün yaşanan bu gelişmeler sonrası maça çıkması zor gözüküyor.