İlk yarı Karşılıklı Ataklarla başladı Genelde orta saha mücadelesi şeklinde geçen ilk yarı her iki takımda gol atma başarısı gösteremeyince sahadan 0-0 berabere ayrıldılar.

İkinci yarının başlamasıyla Hendek Dereköy geliştirdiği atakta M. Halis ile 1-0 Öne geçti. Golü bulan Hendek Dereköy 54. dakikada İlker 74. dakikada Hüseyin ve 76. Dakikada M. Halis ile skoru 4-0 yaptı.

A.Kirazcaspor’un Ender geliştirdiği atakta  80. Dakikada Serhat ile Gole ulaşan A.Kirazcaspor skoru 4-1 getirdi.

Ataklarından Hız kesmeyen Hendek Dereköyspor 82. dakikada Onur 85.Dakikada ise Uğur ile iki gol daha attı sahadan 6-1 Galip ayrılan taraf oldu.

Taraftarın Tribün Tepkisi Sürüyor

Hendek Sentetik Sahanın türbinlerinin olmaması Seyircinin tepkisini çekmeye devam ediyor Ağaçların altında Maç Seyreden Seyirciler Ağaçların Altı Kapalı Türbin olarak adlandırıyorlar Araçların olduğu kısmı da açık türbin olarak kabul eden seyirciler yetkililerden bu güzel tesis yapılmış fakat halen türbin için bir çalışma yapılmamasından şikayetçiler yetkililerin bir an önce bu soruna bir çözüm bulmalarını beklediklerini belirtdiler.

Hendek Dereköyspor:6

,A.Kirazcaspor:1

Saha: Hendek Sentetik

Hakemler: Erkan Engin, Erdi Öz, Çetin Ateş

Hendek Dereköyspor: M.Furkan, Recep, Beytullah, M.Fatih(Uğur), Kayhan, İlker, Same(Cihan)t, M.Halis(Emircan), Hasan, Onur, Hüseyin

Antrenör: Recep Durak

,A.Kirazcaspor: İzzet, Osman, A.Hakan, Ali, Samet, Hüseyin(İslam), Emre Akkuş, Çağrı(Feyyaz), Emre Şirin, Serhat,Barış

Antrenör: Adem Hacı

Goller: Dk 46-76  M.Halis Dk 54 İlker Dk 74 Hüseyin Dk 82 Onur Dk 85 Uğur(Hendek Dereköy)Dk 80 Serhat(A.Kirazcaspor)