Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek Gençlik Kolları ,Gençlik tanışma ve kaynaşma programı düzenledi.

AK Parti Hendek İlçe Gençlik Kolları Bilal Deniz ve yönetiminin  Hendek Belediyesi Osmanlı Çadırında düzenlediği gençliğin tanışma ve kaynaşma programına  AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Yönetim Kurulu üyeleri,Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun,Yönetim Kurulu üyeleri,mahalle,köy temsilcileri  ve gençler  katıldı.

Gençlik bir arada

AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz “ Gençler ile bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma programı düzenlemek istedik.Gençler  ile bir arada olmak,gençlerimizin  fikirlerini dinlemek bizleri mutlu etti.Biz gençlik kolları ve yönetimi olarak Gençlerimiz ile ilgili programlarımızı belli aralıklarla sürdürerek,gençlerimizin kaynaşması için elimizden geleni gayreti sarf edeceğiz.Gençliğin bir arada olmasından dolayı mutluluk duyuyor hepinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sofu,gençler  ile bir araya geldi.

 Ali Kemal Sofu “ Siyaset demek yönetimde söz sahibi olmak demektir.Gençlerimiz siyaset ile ne kadar alakalı olursa,gelecekte yönetimlerde o kadar söz sahibi olurlar.Bizlerde gençlerin yönetimlerde söz sahibi olmalarını istiyoruz.Siyaset ile ilgili ve alakalı olun.AK Parti Dünyaya örnek ve model bir partidir.Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı  iseniz onurlu ve gururlusunuz.Çünkü herkesin model aldığı ,örnek gördüğü bir ülkede yaşıyoruz.Her zaman siyaset bir tarafımızda var olsun. Siz gençler ile bir arada olmaktan dolayı mutluyum .Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve Yönetimi gençlere  Çiğ Köfte ve çeşitli ikramlarda bulundu.

Tanışma ve Kaynaşma programına katılan gençler kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını ve Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetiminin davetlerine teşekkür ettiklerini ifade ettiler.