Hendek Vadi Emlak
Yeni yıldızlar yetiştirmeyi hedefleyen Antrenör İdris Demir’in voleybol okulu büyük ilgi gördü

Hendekspor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü İdris Demir’in başlattığı Voleybol Okulu startı verdi. Yeni yıldızları Hendek voleyboluna kazandırmayı amaçlayan Demir’in açtığı okula sporcular büyük ilgi gösterdi.

80 kayıt yapıldı

Hendekspor Bayan Voleybol Takımının her branşta başarından başarıya koşması ilçede voleybola gösterilen ilgiyi de gün geçtikçe artırıyor. İlçeye voleybolu sevdiren Antrenör İdris Demir’in açtığı Voleybol Okulu ilk günden büyük ilgi gördü. Spor Salonu’nda yapılan ilk çalışmaya 80 öğrenci kayıt yaptırarak katıldı. Ücretsiz olarak yapılacak voleybol okulunda antrenmanlar cumartesi günleri 13.00, Pazar günleri ise 15.00’da yapılacak. Okulun ilk antrenmanında Hendek Belediye Başkanı Ali İnci de hazır bulanarak sporculara destek vermeyi ihmal etmedi.

Sultanlar yetiştirmek

Hendekspor Voleybol Antrenörü İdris Demir, voleybol okuluna ilginin Hendek ilçesinde voleybolun her branşında yakalanan başarıların ürünü olduğunu belirtti. Demir, “Voleybol okulumuzu açmakta ki hedefimiz çocuklarımızın kendine olan güvenini arttırmak, yeni arkadaşlar ile yeni bir çevre edinmelerini sağlamak. Ayrıca çocuklarımızı spora ilgi duyması ile kötü alışkanlıklardan uzaklaşacaktır” dedi. Öte yandan Antrenör İdris Demir, yeni sultanların da altyapıdan yetişeceğine inandığını belirtti.   

 

Not : Haberimiz 29 Şubat Çarşamba günü  (yarın) Sakarya Yenihaber Gazetesinde.Bayilerden alabilirsiniz..