Hendek Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan adayı Sedat Demirel 30 Haziran’da Sanayi de yapılacak olan Kongre öncesi sanayinin gelişmesi için var güçleri ile çalışacaklarını dile getirdi.

OTO PAZARI VE SOSYAL TESİS

Projeler ile ilgili bilgiler veren Başkan Adayı Sedat Demirel “ Sanayimizin gelişmesi ve daha modern hale gelmesi için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte bu göreve talip olduk. Sanayimize hafta sonları Oto pazarı kuracağız. Oto pazarını Hendek Belediyemizin Sanayimize kazandırmış olduğu alanda kuracağız. Özellikle Sanayimize gelerek araçlarının tamiri sırasında vakitlerini geçirebilecekleri sosyal tesis kazandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız.

ÇIRAK VE KALFALAR İÇİN EĞİTİM ALANI

Araçlarının tamire getiren vatandaşlarımız, dinlenebilecek, çocukların eğlenebileceği ve özellikle bayanlar rahatlıkla zaman geçirebilecekler. İnşallah göreve geldiğimiz günden itibaren projelerimizi hayata geçirmek için var gücümüz ile çalışacağız. Ayrıca sanayi de çırak ve kalfalarımız için günün teknolojilerinin eğitiminin verileceği Eğitim alanı oluşturmak için girişimlerde bulunacağız” dedi.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Hendek Küçük Sanayi Kooperatifinin büyük bir aile olduğunu belirten Demirel daha önceki esnaf ziyaretlerinde de “Sanayi esnafı ve kooperatif ailesi olarak birlik, beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yapacağız. Öncelikle acil onarımı gerektiren yollarımız, ara geçişler ve ortak kullanımları düzenlenecek yağmur suyu ile bozukluklar ve kanal çalışmalarını yapmanın gayretini sarf edeceğiz. Sanayi sitemizin eksiği olan ortak Kullanım ATM’yi kazandırmanın girişimlerinde bulunacağız. Sanayimizin Güvenlik ve kamera sistemlerini iyileştirmenin yanı sıra çevre temizliği ve düzenlemesi içinde gereken çalışmayı yapacağız. İhtiyaçlarımızın bilincindeyiz. Bunları gidermek için ben ve yönetimimiz ve sizlerin de desteği ile sanayimizi daha modern ve güzel hale getirmek için çalışacağız” ifadelerine yer vererek üyelere Sanayi Kooperatifi büyük bir ailedir mesajı verdi.

Demirel son olarak sanayi esnafının ve araçlarını tamire getiren vatandaşların ibadetlerini yapacakları Caminin çevre düzenlemesi ve dinlenme alanı oluşturacaklarını söyledi.