Hendek İnşaat Tadilat
Hendekspor Bayan Voleybol Antrenörü İdris Demir  ‘Zirvedekiler’, ‘Onur ve Özel’ Ödül programında yılın Antrenörü ödülüne layık görüldü.

 Zirvedekiler ödül töreninde Sakarya’da büyük başarılara imza atanlar ile Sakarya’yı başarıyla temsil eden değerler bir araya geldi.

Zirvedekiler Onur ve Özel ödüller programında Hendekspor Bayan voleybol takımı antrenörü İdris Demir yılın Antrenörü ödülünü aldı.

Yılın Antrenörü Ödülünü alan Antrenör İdris Demir,bu ödülü almaktan dolayı mutlu olduğunu ve her geçen gün daha çok başarılı olmak için çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.

 SRT Medya Grup bünyesindeki Adapostası Gazetesi’nin geleneksel ‘Zirvedekiler’ anketinde birinci seçilenler ile Sakarya’ya geçmişte ve günümüzde hizmet eden değerlere verilen Onur Ödülleri ve Özel Ödüller önceki gece AFA Kültür Merkezi’nde düzenlenen görkemli gecede sahiplerini buldu.

Yılın Salon Sporu Antrenörü seçilen İdris Demir, ödülünü TFF Antrenörü Adem Tandoğan’dan aldı.

 

Seçkin davetliler

Geceye Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş AK Parti Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik, Ayşenur İslam, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türk-İş Genel Mali Sekreteri Ergün Atalay ile çok sayıda oda, belediye başkanı, iş ve spor dünyasının seçkin davetlileri ve ödül alanların yakınları katıldı.