Hendek İnşaat Tadilat
Voleybol 3.Ligi’nde şampiyon olan Yeni Hendekspor sevincini DAIKIN’le paylaştı

Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde şampiyon olmayı başaran Yeni Hendekspor, sponsorları DAIKIN’ın konuğu oldu. Desteklerinden dolayı DAIKIN’e teşekkür eden Antrenör İdris Demir şampiyonluk kupasını Genel Müdür Yardımcısı Tuna Gülenç’e verdi.

 

DAIKIN yaz sezonu açılışında lig boyunca büyük destek verdiği Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde şampiyon olarak 2.Lig’e yükselen Yeni Hendekspor’u ağırladı. Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa DAIKIN Genel Müdür Yardımcısı Tuna Gülenç, Hendek Fabrika Müdürü Shigeru Nozaki , Üretim Müdürü Cemil Yiğit,DAIKIN Hendek Fabrikası Endüstriyel ilişkiler Müdürü Mete Balkiz, 2.Lige yükselen Yeni Hendekspor Antrenörü İdris Demir ve voleybol takımı katıldı.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Yeni Hendekspor’a verdiği destekle şampiyonluğu yakalamasında pay sahibi olan DAIKIN’ın

Genel Müdürü Yardımcısı Tuna Gülenç, Antrenör İdris Demir ve takım oyuncularını başarılarından dolayı kutladı. Genel Müdür Yardımcısı Gülenç, “Takımımız bu yıl müthiş bir performans sergileyerek 23 maçın 22’sini kazanarak şampiyon oldu. Bundan sonra Hendek’i, 2. Lig’de temsil edecekler. Onların bu başarıya ulaşmasında küçük bir motivasyon etkimiz olduysa ne mutlu bize. Bizi böyle bir başarı ile onurlandıkları için hocamıza ve tüm takım oyuncularımızı çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki, önümüzdeki sezonda yeni başarılara imza atmaya devam edecekler. Önümüzde ki sezonda aynı şekilde Bayan Voleybol takımımıza desteğimiz sürecektir” dedi.

İLKİ YAŞADIK

Bayanlar Voleybol 3.Ligi’nde müthiş bir performans sergileyen Yeni Hendekspor’da Antrenör İdris Demir, mutlu olduklarını söyledi. Antrenör Demir,  “11 yıldır voleybola hizmet ediyoruz. İlk defa Hendek’te bize bir firma kapılarını açtı. Bizlere daha iyi bir ortamda çalışma imkanları sundu. 150’ye yakın sporcumuz ile DAIKIN voleybol okulu olarak çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Öncelikle 2.Lige çıkmaktan dolayı hedefimize ulaştığımız için mutluyuz. Önümüzde ki sezon 2. Lig’de DAIKIN gibi bizlerde başarıya ulaşmayı ve ilk üç içerisinde yar almayı hedefliyoruz. DAIKIN yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.