3. CUMHUR GENÇ DÖNEMİ
TFF 2.Lig’de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Sakaryaspor’da yönetim sezonun bitmesi ile olağan genel kurul tarihini açıklamıştı. Geçtiğimiz sezon olağanüstü genel kurul ile göreve gelen Cumhur Genç ve ekibi dün gerçekleşen olağan genel kurulda yeniden göreve seçildi.
TEK LİSTE
Genel kurul 503 üyenin katılımıyla çoğunluk sağlanmasının ardından Divan Kurulu başkanlığını eski başkanlardan Erkal Etçioğlu seçilirken Divan üyeliklerine ise Okan Özdemir, Yasin Darcan, Metin Dinbaş seçildi. Faaliyet raporlarını okunmasının ardından geçtiğimiz ezon görev yapan yönetim mali ve idari yönden ibra edildi Genel kurulda başka aday çıkmaması nedeni ile tek liste ile gidilen seçimde açık oylama yapıldı. Oy birliği ile Cumhur Genç yeniden başkanlığa seçildi.
YENİ YÖNETİM
Genç’in yönetimi şu isimlerden oluştu; Ali Akgünoğlu, Aytekin Karahan, Celal Fazlıoğu, Cem Kapankaya, Erkan Uysal, Erol Aydın, Fatih Altay, Fatih Genç, İrfan Şimşek, İsmail Ere Demircioğlu, Kamil Üstün, Melih Dalkılıç, Murat Kaya, Mücahit Hünerlice, Nebi Demiroğlulları, Ramazan Fidancı, Semih Çiftçi, Semih Şahin, Sercan Damar, Serkan Kocasakal, Sezair Çetin, Sinan Aydın, Tayfun Zeki, Tayyar Çelik, Yaşabey Kalebaşı