Hendek İnşaat Tadilat
Hendek İlçe Emniyet Müdürü Oğuz ÇuhadarPolis haftası nedeni ile kendisini ziyaret eden Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezine İade-i Ziyaret gerçekleştirdi.

Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı karşılayarak Rehabilitasyon Merkezi hakkında bilgiler verdi.

İlçe Emniyet Müdürü bilgilendirmenin ardından kendisini makamında ziyaret eden özel çocukları tek tek ziyaret ederek sohbet etti.Özel Çocuklar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı karşılarında görmeleri nedeni ile mutluluklarını paylaştılar.Özel Çocuklar ziyaretlerine gelen İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar ile bir süre sohbet ettikten sonra kendisine çok teşekkür ettiler.

Özel çocukların kendisini makamında ziyaret etmelerinin mutluluk verici olduğunu belirten İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar “Özel çocuklarımıza iade-i ziyaret etmek ve onlarla kısa bir sürede olsa bir arada olmaktan dolayı mutluyum.Çocukların güler yüzü ve teşkilatımıza olan ilgisi bizleri ayrıca sevindirdi.Bizleri misafirperver bir şekilde karşılayan Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır ve ilgi gösteren çocuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencilerinden Furkan ve Selman Süner kardeşler İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’dan Polis şapkası istediler.İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar talimatı vermesinin ardından çocuklara polis amblemi olan Bere hediye etti.

Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’a ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.