Hendek Vadi Emlak
Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek,SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Oda Başkanlarını Hendek’te ağırladı.

Berberler ve Kuaförler Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi ve Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek’in Balıklı İhsaniye Köyünde ki evinin bahçesinde verdiği yemeğe , SESOB Başkanı Hasan Alişan,Mersin Esnaf Odaları Birliği Başkan Vekili Alper Deniz, Adapazarı Berberler Odası Başkanı Veysel Yıldız,Kuaförler Odası Başkanı Ali Ak, Akyazı Berberler Odası Başkanı Osman Baylan,Bolu Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nezahat Gökçeoğlu,Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus Berberler ve Kuaförler Odası Yönetim kurulu üyeleri, Y.Hendekspor Kulüp Başkanı Rıdvan Kırval,Belediye Meclis Üyesi Arif Tiryaki, İş adamları ve esnaflar katıldı.

Berberler ve Kuaförler Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Vahdet Çilek  iki gün misafir ettiği Mersin ve Tarsus Berberler Odası başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bayraktepe,Salman Dede mesire alanı ,Sapanca gölü ve Adapazarı’nı gezdirerek ilimiz ve ilçemiz hakkında bilgiler verdi.

Yöresel yemeklerin hazırlanarak sunulduğu Akşam yemeğinde Oda Başkanı  Çilek’in Balıklı İhsaniye Köyünde bulunan evinin bahçesinde buluşan SESOB Başkanı Hasan Alişan ve oda başkanları  meslek branşları ile ilgili sorun ve sıkıntılar konusunda fikir alışverişi yaparak hoşça vakit geçirdiler.

SESOB Başkanı Hasan Alişan çeşitli illerden gelen oda başkanları ile bir arada mutlu olduğunu belirterek Sakarya’ya her zaman beklediklerini ifade etti.

Çilek “Çeşitli illerimizden gelerek bizlerin konuğu olan Oda Başkanlarımızı Hendek’te ağırlamaktan dolayı mutluyuz.Misafirlerimize hem ilçemizi hem de ilimizin güzelliklerini tanıtmak ve onlarla birlikte iki gün dolu dolu yaşamak güzel.Bizleri kırmayarak konuğumuz olan SESOB Başkanımız Hasan Alişan’a,Federasyon temsilcilerimize ,Oda Başkanlarımıza ve esnafımıza teşekkür ediyorum” dedi.

İki gün boyunca Hendek Oda Başkanı Vahdet Çilek’in misafirleri olan Mersin,Tarsus ve Bolu Oda Başkanları ve Yönetim kurulu üyeleri Hendek’e hayran kaldıklarını ve dolu dolu güzel iki günü yaşatan Çilek’e ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiler.