Başvuru yapmasının ardından Mustafa Çiçek yaptığı açıklamada “Bu göreve talip olmamdaki amacım güzide ilçemiz Hendek’i ben ve ekibimle beraber her alanda daha çok yaşanabilir, daha çok tercih edilen bir ilçe seviyesine ulaştırmaktır.

Üreteceğimiz projeler ile gerek sanayi alanında, turizm alanında gerekse ülke bazında gelişmişlik açısından ilçemizi daha yukarı seviyelere taşıyacağımıza, Hendek’e birçok katkı sağlayacağımıza inanıyorum.

Hendek halkının yaşam kalitesini artırmaya yönelik birçok projemizle hizmet vermeye talibiz. Partimiz bu görev için şahsımı uygun görür ve değerli Hendek halkımızın desteği ile bu göreve seçilirsem hep birlikte güzide ilçemizi çok iyi yerlere taşıyacağımızdan kuşkum yok.  

Mustafa ÇİÇEK kimdir ?

Mustafa Çiçek 1988 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğretimini İstanbul’da tamamladı. 2003 yılında ailesi ile birlikte memleketi Sakarya’nın Hendek ilçesine taşındı. Orta öğretimini Hendek Lisesinde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini 2005-2008 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Hendek MYO inşaat bölümünde tamamladı.  2014 yılında başladığı Doğuş üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Mimarlık bölümünde halen eğitimine devam etmektedir.

Mustafa Çiçek 2007 yılında Hendekte Doğumarmara inşaat firması adı altında proje ve taahhüt işleriyle faaliyete başlayan, ilerleyen yıllarda faaliyetlerine Hendek ve çevre ilçelerde müteahhitlik alanında birçok konut ve iş yeri projesiyle hizmet vermiş olan bir firmanın yöneticisidir. Hendek ilçesinde ikamet etmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.