Hendek Vadi Emlak
CHP Hendek İlçe Örgütü’nün Pazar günü (Yarın) yapılacak kongresinde başkanlığa aday olduğunu daha önce açıklayan Selami Karakadı, “Biz ayrıştırmaya değil bütünleştirmeye talibiz” dedi.

 CHP ilçe başkanlığına adaylığını daha önce  açıklayan Selami Karakadı, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Karakadı Pazar günü (yarın) yapılacak olan kongrede yönetime talip olduklarını belirten Karakadı, “İlçemizde, belde ve köylerimizde büyük boşluklar yaşanıyor. Seçimlere kısa bir zaman kala bir aday çıkartılıp oy istenerek başarının yakalanması isteniyor. Seçimlerden sonra uzun süre teşkilat çalışmalara ara veriyor. Bu tablonun bir daha yaşanmaması adına ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Hızlı çalışacağız

Karakadı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İlçe başkanlığını kazandıktan sonra hemen çalışmalarımıza başlayarak en ücra köşedeki vatandaşlarımızla, mahalle ve köy temsilcilerimizle irtibata geçeceğiz. İl başkanımız ve genel merkezimiz ile devamlı fikir alışverişi ve istişare yaparak partimizin ilçemizde daha çok başarılı ve üst seviyelere gelmesinin gayretini sarf edeceğiz.

Temiz bir sayfa

Kongremizin ardından birlik ve beraberlik sağlayıp kırgınlıkları bir kenara atıp CHP sevgisi olanları parti merkezimizde toplayıp, tertemiz bir sayfa açacağız. Bundan sonra başlayacak olan yarışta mazisinde çok başarılar yaşamış ilçemize aynı başarıları tattırmaktır. Kongremizin ilçemize hayırlı olmasını diliyor, coşku içerisinde birlik ve beraberlik çerçevesinde geçmesini temenni ediyorum.”

Karakadı kimdir?

1963 Hendek doğumlu olan Selami Karakadı ilk ve ortaöğrenimini Hendek’te tamamladı. ardından SAÜ Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Uzun yıllar mühendis olarak görev yaptı. Emekli olmasının ardından Hendek vinç işletmeciliğini yapan işadamı Karakadı, evli ve 2 çocuk babası.