Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Kargalı Yeniköy’den olan uzun yıllar İstanbul’da CHP İl ve İlçe Teşkilatında görev yapan Necdet Kamış ve eşi Emekli Öğretmen Jale Kamış AK Parti’ye üye oldular.

Uzun yıllar İstanbul’da CHP Gençlik kolları başkanlığı görevinin yanı sıra CHP Fatih İlçe Yönetim Kurulu üyeliği,CHP İstanbul İl Yönetim kurulu Özel Saymanlık görevi, ve İstanbul Belediye Meclis üyeliği görevi yapan Necdet Kamış ve eşi Emekli Öğretmen Jale Kamış ak Parti Hendek İlçe Teşkilatı üye formunu doldurarak AK Parti’li oldular.

Hendek’te önceki dönem AK Parti Milletvekili A.Adayı olan Prof.Dr.Ali Türkmenoğlu ile sohbet eden Necdet Kamış Türkiye’nin meselelerini, içinde bulunduğu bugünkü durumda uluslar arası arenada engellemek istemelerini değerlendirmelerinin ardından AK Parti Üyesi oldu.

CHP’den AK Parti saflarına geçen Necdet Kamış AK Parti’ye üye olmasını şöyle değerlendirdi. “Ülkemizde bu kritik günlerde yaşananlardan dolayı,Dış güçlere karşı yaşanan bu mücadelenin içerisinde olmak istedim ve  bende varım.Dış mihrakların oyunlarının bozulması için ,mücadele edenlerin safında yer almak için başvuru yaparak AK Parti üyesi oldum.Mesele parti meselesi değil,Türkiye meselesidir” dedi.

Prof.Dr.Ali Türkmenoğlu AK Parti üyesi olan Necdet Kamış ve Eşi Jale Kamış’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak teşekkür etti.

Sohbetin ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerin ardından Necdet Kamış ve Eşi Emekli Öğretmen Jale Kamış ,AK Parti üye formunu doldurarak imza attılar ve AK Parti üyesi oldular.