Hendek İnşaat Tadilat
CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetim kurulu üyeleri Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran’ı makamında ziyaret etti.

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetim Kurulu üyelerinin Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran’ı ziyaretinde çiftçilerin sorunları konuşuldu.

Ziyarette Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı ve Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Çiftçilerimizin sorunları çok. 2000 yılında gübre 9,5 liraydı şimdi ise 50 TL , mısır fiyatı ise 2000 yılında  50 kuruştu şimdide aynı.Bir litre mazot 4.30 kuruş oldu.Çiftçinin ürünü para etmezken gideri çok yüksek seviyelerdedir.Biz çiftçiler size  oy vermeye hazırız bizi ikna edin  size oy verelim diyerek ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

 

CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı ise Ekonomik göstergelerin iyi olarak görüldüğünü ancak bu rakamların vatandaşa yansımadığını söyleyerek çiçftçilerin sorunlarını bildiklerini bu sorunları meclise taşımak için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade etti.

Karakadı CHP tüzüğün değişmesi ile bir çok şeyin değiştiğini artık vatandaş vekilini ve başkanını kendisi seçecek.Vatandaşlarımızın sorunlarını biliyoruz.Bu sorunların çözülmesi noktasında üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz diyerek kendilerini kabul eden Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ve ekibine teşekkür etti.