Hendek İnşaat Tadilat
CHP Hendek İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyesi Murat Kaynak’a yönetim doğım günü sürprizi yaptı.

CHP Hendek İl Başkanı Ecevit Keleş’in Hendek ilçe teşkilatını ziyaretinde CHP Hendek İlçe Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri,Yönetim kurulu üyesi Murat Kaynak’a  doğum günü pastası sürprizi yaptılar.

CHP İl Başkanı Eecevit Keleş ,CHP İlçe Başkanı Selami Karakadı ve yönetimin ilçe teşkilat binasında yaptığı sohbet esnasında doğum günü pastası getirildi.Ardından doğum günü olan Yönetim Kurulu üyesi Murat Kaynak’a sürpriz yapıldı.Sürpriz karşısında çok mutlu olan Murat Kaynak 38 yaşına girmenin mutluluğunu İl Başkanı Keleş,İlçe Başkanı Karakadı ve yönetim ile paylaştı.

Sürpriz karşısında mutlu olduğunu ifade eden Murat Kaynak İl Başkanımız Ecevit Keleş,İlçe Başkanımız Selami Karakadı ve yönetim kurulu üyelerimize bu güzel sürprizlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Hep birlikte daha çok güzel günler geçirmeyi diliyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve İlçe Başkanı Selami Karakadı pastayı kesen Murat Kaynak’ın doğum gününü kutlayarak daha çok güzel günlerde de hep birlikte olacaklarını ifade ettiler.

Murat Kaynak doğum gününü pastayı keserek yönetim kuruluna ikram ederek hep birlikte yaşadılar.