Hendek Vadi Emlak

 İstişare toplantısında CHP Milletvekili Aday Adayı Ayhan Bal daha önce dile getirdiği 20 bin oy’dan vazgeçtiğini belirterek hedefin 25 bin olduğunu dile getirdi.

CHP İlçe Teşkilatı binasında gerçekleşen haftalık istişare toplantısına  CHP İlçe Başkanı Reyhan Azak ,İlçe Yönetimi ,Kadın Kolları Başkanı Nevin Şeşen Kuru, CHP Milletvekili A. Adayı Ayhan Bal, Eski İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

Eleştiriler ileri götürür

İstişare toplantısı açılış konuşması yapan İlçe Başkanı Reyhan Azak yaptığı kısa değerlendirmede her zaman eleştirilere açık olduklarını belirterek “ Eleştiriler bizleri daha ileri götürür. Eleştirilerin doğru olanlarını alarak uygulamaya koyacağız. Teşkilat olarak daha ileri gitmek için gerekli çalışmalarımızı yapacağız “ dedi.

Bal’dan yeni iddia 25 bin oy

CHP Milletvekili A. Adayı Ayhan Bal’da kısa bir değerlendirme yaparak daha önce iddia ettiği 20 bin oy hedefini daha da ileri taşıyarak 25 bin neden olmasın. İnanıyoruz ve hep birlikte bunu başaracak güce sahibiz. Cumhuriyet tarihinin en köklü partisi olan CHP’nin bunu her zaman başaracak gücü vardır. Bunun içinde hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz”  dedi.

İstişare toplantısında her hafta bir partili kendi hazırladığı değerlendirmeyi  partililer ile paylaşmayı da sürdürüyor.