DUR DURAK YOK
CHP milletvekili adayı Özer Özçınar, partisinin il ve ilçe örgütleri ile birlikte gece gündüz demeden seçim çalışmalarına devam ediyor. Adapazarı, Akyazı ve Hendek ilçelerinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin yanında şehir protokolü, sivil toplum kuruluşları ve derneklerin bayramlaşma programlarına da katılan Özçınar, gittiği her yerde büyük ilgi görüyor. Partisinin Arya Düğün Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma ve aday tanıtım programında da ilgi odağı olan Özçınar, “13. Cumhurbaşkanı adayımız ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte millet ittifakı kadrolarımız Sakarya’mıza da, ülkemize de; huzuru, güveni ve refahı getirecek” şeklinde konuştu.
“KURTARIN BİZİ”
Akyazı İlçesi’nde Ada Caddesi üzerindeki esnafları CHP 7. Sıra milletvekili adayı Ali Fethi Gürler ile birlikte, Akyazı Sanayi Sitesi esnaflarını 6. Sıra milletvekili adayı Emel Akçil ve Akyazı İlçe Başkanı Mustafa Sağır ile birlikte ziyaret eden Özçınar; “Esnaf kan ağlıyor. Kapısını çaldığımız her esnaf, yolda elini sıktığımız her vatandaşımız kazancının yetmemesinden, geçinememekten, evine ekmek götürememekten, çocuklarına harçlık verememekten şikayetçi. Ülkenin son iki yıldır her geçen gün daha kötüye gittiğini söyleyen vatandaşlar, bu iktidarın artık gitmesi gerektiğini belirterek, ‘Kurtarın bizi’ diye feryat ediyorlar. Çok az kaldı. Bu sistemi de, bu iktidarı da hep birlikte değiştireceğiz” ifadelerine yer verdi.
“HALKIN İKTİRADI GELİYOR”
Hendek İlçesi’nde 2. Sıra milletvekili adayı Ecevit Keleş ve İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ile birlikte Sarıyer, Çamlıca ve Dikmen mahallelerin de vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinleyen Özçınar; “Halkın sesi, halkın gerçek temsilcisi, halkın içinden halkın iktidarı geliyor. Biz hazırız. Size söz, 15 Mayıs sabahından itibaren tek bir çocuk yatağa aç girmeyecek, tek bir vatandaşımız bayat ekmek kuyruğuna girmeyecek. İşçimizin, emeklimizin, memurumuzun, esnafımızın, çiftçimizin, çalışan- üreten her kesimin yüzünü yeniden güldüreceğiz” diye konuştu.