Hendek İnşaat Tadilat

CHP Hendek İlçe Başkanı Reyhan Azak yayımladığı mesajında “  Ulusal Kurtuluş Savaşı’nın sonunda ilan edilen Cumhuriyetimizin 92.kuruluş Yıldönümünü  kutlamanın büyük onurunu yaşıyoruz. Bugün bir halkın, bağımsızlığını kazanabilmek için başlattığı büyük bir mücadelenin sonucunda elde ettiği en büyük kazanım olan Cumhuriyet, ülkemizin her köşesinde bu coşku ve heyecanı yaşayan, bağımsızlığa, özgürlüğe, demokrasiye, insan haklarına inanmış her insanın ortak gururudur. Cumhuriyetin en büyük adımının kadınların eşit yurttaş statüsü kazanması ve sosyal yaşama katılması  olmuştur.

Cumhuriyet halkın iradesine ve toplumun değer yargılarına saygı duymak, Özellikle kimsesizlerin kimsesi olmaktır.Cumhuriyetimizin gelecekte gerçekleri söylemekten ve savunmaktan korkmayan Fikri hür,irfanı hür,vicdanı hür gençlerin omuzlarında yüceleceğine inanıyor,

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 92. yılını kutluyor,Başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere silah arkadaşlarını,canlarını veren şehitlerimizi,gazilerimizi saygı ve sevgi ile anıyorum.