Hendek İnşaat Tadilat
Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe yönetimleri, üye bazında yapılacak ön seçim hakkında ve yerel seçimlerle ilgili fikir alış verişinde bulunmak amacıyla yemekte bir araya geldi. CHP İl Başkanlığı tarafından organize edilen yemeğe il ve ilçe yönetimlerinden 60 CHP’li katıldı.

TÜM ÜYELERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Yemek sonrası misafirlere hitap eden İl Başkanı Ecevit Keleş,” Cumhuriyet Halk Partisi, üyeleriyle bugünlere gelmiştir. Üye bazında yapılacak ön seçimlerle birlikte üyelerimizi yakından tanıyacak, birbirimizi daha iyi anlayacağız. Üyelerimiz tarafından belirlenecek adaylarımıza sonsuz destek sağlayacağız. Birlik beraberlik içerisinde, etle tırnak gibi yerel seçimlere hazırlanacağız.”

Üye bazında yapılan seçimlerde demokrasinin gereği olarak katılımın arttırılması için tüm üyelere mektup yollayacaklarını belirten Keleş,” CHP’nin geleneğine uyarak ön seçim çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Tüm üyelerimize ön seçimde oy kullanmaları için tek tek mektup yollayacak ve telefonla iletişime geçeceğiz. Hangi ilçede ne zaman ön seçim yapılacağı hususunda da buna göre karar alınacaktır.” dedi.

ÜYE OL BAŞKANINI KENDİN SEÇ

“Üye Ol Başkanını Kendin Seç” kampanyasının sunduğu imkanları anlatan Keleş,” Başlatmış olduğumuz ‘Üye Ol Başkanını Kendin Seç’ kampanyasıyla birlikte üyelerimiz bu şehrin geleceğini kendileri belirleyeceklerdir. Bizler bu noktada sandık sonucunda her kim çıkarsa çıksın maddi manevi destek olacak, tek bilek halinde hareket edecek ve yerel seçimlerde başarıyı sağlayacağız.”

Aktif ya da daha önceden başka siyasi partilerde siyaset yapanların CHP’ye bu kampanya kapsamında katılarak aday olabileceğini belirten İl Başkanı Ecevit Keleş,” Siyasetin içerisinde başka partilerde bulunmak suretiyle de olsa her kişi, bu gelişme kapsamında CHP’de ön seçimlerde aday olabilme fırsatını yakalamıştır. Diğer siyasi partilerden olmasına rağmen bireyler, CHP’ye katılarak ön seçimlerde adaylıklarını koyabilirler.” dedi.

ÇALIŞMALARA BAŞLAMALIDIRLAR

Ön seçimde aday olmak isteyenlerin konuyla ilgili çalışmalara başlamasına vurgu yapan Keleş,” Ön seçimde aday olmak isteyen başkan adayları, il genel meclis üyeleri adayları, belediye meclis üyeleri adayları şimdiden çalışmalarına hız vermelidirler. Halkımızın arasına katılıp bilgilendirme yaparak ön seçim için gerekli uğraşı göstermelidirler.“ diyerek herkese katılımından ötürü teşekkür etti.